O firmie

Str. główna / O firmie
O firmie
Nasze przedsiębiorstwo wyrosło z inicjatywy ludzi, związanych od wielu lat z branżą producentów betonu, a zajmujących się w szczególności projektowaniem, dostarczaniem i serwisem mieszarek do betonu i wytwórni produkujących beton.

Wykorzystujemy wiedzę inżynierów i projektantów mieszarek do betonu i wytwórni betonu ale też przede wszystkim opieramy się na wiedzy i doświadczeniu praktyków, czyli osób, które wiele lat miały styczność z naszymi klientami w Polsce i zagranicą. Poznali oni bardzo dobrze wady i zalety maszyn oferowanych przez różnych dostawców a także oczekiwania potencjalnych nabywców, szczególnie w zakresie stosunku jakości do ceny.

Stanowimy zatem grupę ludzi znających bardzo dobrze oczekiwania naszych polskich producentów betonu.

Wiemy i znamy bardzo dobrze wygórowane ceny dostawców zagranicznych i ich ogromne marże. My to wszystko wiemy a zatem możemy i chcemy pomagać klientom w odpowiednim doborze maszyn za adekwatną cenę. 

To nie jest tak, że mieszarka do betonu dostawcy np. niemieckiego, jest faktycznie „niemiecka”. To nie jest tak, że betoniarnia np. niemiecka jest naprawdę niemiecka. Znając dokładnie maszyny oferowane przez dostawców zagranicznych a także znając niemalże od podszewki ich łańcuch zaopatrzenia, produkcji i własnego montażu , postanowiliśmy wdrożyć zagraniczne dobre rozwiązania , polskie przystępne dla odbiorców ceny oraz europejską jakość naszych maszyn i rozwiązań.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Oferujemy szeroki zakres usług i dostaw, zaczynając od chociażby adaptacji dodatkowych urządzeń i maszyn do istniejących obiektów, poprzez przeprowadzanie modernizacji betoniarni w bardzo szerokim zakresie, dopasowując je do państwa zmieniających się potrzeb. W naszych rozwiązaniach możemy uwzględnić każdy typ mieszarek do betonu, a więc mieszarki talerzowe, szczególnie nadające się do betonów towarowych a także mieszarki planetarne i dwuwałowe.

My naprawdę potrafimy projektować, produkować i dostarczać dobre mieszarki i betoniarnie. Nasze rozwiązania dorównują a nawet są lepsze od rozwiązań i maszyn niemieckich, włoskich, portugalskich czy też tureckich. Większość maszyn, urządzeń i konstrukcji produkujemy i wytwarzamy w Polsce. Jednakże nie stronimy również od zastosowania np. mieszarki od renomowanych producentów. Wiemy które warto wybrać i z pewnością wiemy za jaką cenę należy je kupić.

Skorzystajcie z naszego doświadczenia. Naprawdę warto.

Skontaktuj się z naszym specjalistą
Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania
+48 661 568 755